Brúska excentrická aku Share20V, 1x 2Ah, Ø125mm
Kód: 8891846Podrobný popis
Ideálny nástroj pre brúsenie kovu, dreva a drevených materiálov a k suchému zabrúseniu poškodených miest povrchovej úpravy, napr. farby, laku alebo tmelu. Rotačný pohyb vytvára vysoký brúsiaci výkon a excentricita vytvára náhodný pohyb, ktorý zabraňuje vzniku nežiadúcich hlbokých rýh na brúsenom povrchu. Nosný kotúč je vybavený suchým zipsom, ktorý umožňuje jednoduchú výmenu brúsnych papierov.- pogumovaná časť úchopu tlmí vibrácie a zvyšuje komfort pri práci
- zabudované odsávanie prachu a zberný vak na prach znižujú prašnosť pri práci
- vysoký brúsny výkon
- akumulátor má indikáciu nabitia a je možné ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE2OV
Na stiahnutie
Návod 8891846
Dokumentácia 8891846
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
unášač s 8 otvormi
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
unášač s 8 otvormi
Li-ion batéria
unášač s 8 otvormi
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
unášač s 8 otvormi
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126986670 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| excentricita: | 5mm |
| hmotnosť s aku: | 1,4kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | 10000/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.