Brúska excentrická pneumatická, priemer 150mm, otáčky 11000/min.
Kód: 8865038Podrobný popis
Excentrická brúska určená na brúsenie dreva, kovov a plastov, špárovacej a emailovej hmoty a taktiež na leštenie.- suchý zips pre beznástrojové uchytenie brúsneho papiera alebo leštiaceho návleku
- dlaňový prevádzkový spínač
- výstup pre pripojenie externého odsávania prachu
- regulátor otáčok
Na stiahnutie
Návod 8865038
Dokumentácia 8865038
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126973915 |
| ⌀ kotúča: | 150mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| excentricita: | 5mm |
| hmotnosť: | 0,96kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 10500/min |
| spotreba vzduchu: | 150l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.