Brúska excentrická pneumatická, priemer 150mm, 0-10000/min
Kód: 4795038Podrobný popis
Pneumatická excentrická brúska je určená pre brúsenie dreva, kovov, plastov, škárovacej a emailovej hmoty a tiež na leštenie. Súčasťou brúsky je výstup pre pripojenie externého odsávania prachu a regulátor otáčok. Nosič brúsneho kotúča je vybavený suchým zipsom, ktorý umožňuje rýchlu beznástrojovú výmenu brúsneho papiera.- veľmi presná výroba a kvalitné materiály zaručujú nižšie vibrácie pri práci, vyšší výkon a dlhšiu životnosť
- regulátor otáčok
- výstup pre pripojenie externého odsávania prachu
- suchý zips pre beznástrojové uchytenie brúsneho alebo leštiaceho výseku
Na stiahnutie
Návod 4795038
Dokumentácia 4795038
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126982504 |
| ⌀ kotúča: | 150mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| excentricita: | 5mm |
| hmotnosť: | 0,8kg |
| max. pracovný tlak: | 6bar (0,6MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 10000/min |
| spotreba vzduchu: | 226l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.