Brúska priama pneumatická, otáčky 22000/min.
Kód: 8865030Podrobný popis
Priama brúska s regulátorom nastavenia výkonu je určená na jemné brúsenie, odhrotovanie, frézovanie a gravírovanie.- výstup vzduchu na zadnej strane rukoväte nerozviruje prah
- regulátor nastavenia výkonu
- upínacie puzdro umožňuje výmenu upínacej klieštiny pre uchytenie nástrojov s priemerom stopky 6 alebo 3mm
Na stiahnutie
Návod 8865030
Dokumentácia 8865030
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priame brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126957632 |
| ⌀ stopky: | 6 nebo 3mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka: | 170mm |
| hmotnosť: | 0,57kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 22000/min |
| spotreba vzduchu: | 113l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.