Brúska priama pneumatická, otáčky 25000/min
Kód: 4795035Podrobný popis
Pneumatická priama brúska je určená na náročnejšiu prácu, ale aj na jemné brúsenie, odhrotovanie, frézovanie a gravírovanie. Krátke telo brúsky padne do ruky a pomáha pri práci v obmedzených priestoroch. Náradie umožňuje výmenu a montáž upínacích klieštin pre uchytenie nástrojov s priemerom stopky 6 alebo 3mm.- veľmi presná výroba a kvalitné materiály zaručujú nižšie vibrácie pri práci, vyšší výkon a dlhšiu životnosť než bežné brúsky
- krátke telo brúsky padne do ruky a pomáha pri práci v obmedzených priestoroch
- telo brúsky sa príjemne drží a nechladí
Na stiahnutie
Návod 4795035
Dokumentácia 4795035
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priame brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126982474 |
| ⌀ stopky: | 6 nebo 3mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka: | 125mm |
| hmotnosť: | 0,36kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 25000/min |
| spotreba vzduchu: | 127l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.