Brúska priama pneumatická predĺžená, otáčky 19000-25000/min
Kód: 4795031Podrobný popis
Pneumatická priama brúska je určená na náročnú prácu v zle prístupných miestach, ale aj na jemné brúsenie, odhrotovanie, frézovanie a gravírovanie. Predĺžené telo brúsky umožňuje prácu hlboko vnútri úzkych dutín alebo rúrok. Náradie umožňuje výmenu a montáž upínacích klieštin pre uchytenie nástrojov s priemerom stopky 6 alebo 3mm.- veľmi presná výroba a kvalitné materiály zaručujú nižšie vibrácie pri práci, vyšší výkon a dlhšiu životnosť než bežné brúsky
- dlhé a štíhle telo brúsky umožňuje prácu hlboko vnútri úzkych dutín alebo rúrok
- kompozitové telo brúsky sa príjemne drží a nechladí
- nastaviteľný výfuk vzduchu
- nastavenie otáčok
Na stiahnutie
Návod 4795031
Dokumentácia 4795031
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Priame brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126982467 |
| ⌀ stopky: | 6 nebo 3mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka: | 295mm |
| hmotnosť: | 0,66kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| otáčky bez zaťaženia: | 25000/min |
| spotreba vzduchu: | 127l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.