Brúska uhlová aku Share20V, 1x 2Ah, 125mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791840Podrobný popis
Ľahká a výkonná akumulátorová uhlová brúska je určená na rezacie a brúsenie kovov. Jej telo je ergonomicky tvarované, aby sa ľahko držala pri práci a pogumovaná rukoväť tlmí vibrácie. Brúska má bezpečnostnú poistku proti náhodnému spusteniu. Elektronicky regulovaný štart (Soft Start) zaisťuje pozvoľný rozbeh, čím šetrí nielen Vaše kĺby, ale aj ozubenie prevodového ústrojenstva. Je poháňaná najmodernejším bezuhlíkovým motorom, ktorý má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu elektrickej energie ako klasické motory s uhlíkovými kefami.- bezpečnostná poistka zabraňuje náhodnému zapnutiu brúsky
- Soft Start - funkcia pozvoľného rozbehu
- úzke telo a pogumovaná rukoväť tlmiaca vibrácie zlepšuje ergonómiu a bezpečnosť
- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
- kľúč na povoľovanie kotúča je uložený v rukoväti
- nastavenie polohy krytu bez nutnosti použitia náradia
Na stiahnutie
Návod 8791840
Dokumentácia 8791840
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
pomalý štart
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
priemer kotúča
pomalý štart
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
priemer kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126985543 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | 8500/min |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.