Brúska uhlová aku Share20V, 1x 4Ah, 125mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791842Podrobný popis
Ľahká a výkonná bezuhlíková aku uhlová brúska určená pre brúsiace a rezacie práce. Jej telo je ergonomicky tvarované, aby sa ľahko držala pri práci a pogumovaná rukoväť tlmí vibrácie. Brúska má bezpečnostnú poistku proti náhodnému spusteniu. Elektronicky regulovaný štart (Soft Start) zaisťuje pozvoľný rozbeh náradia, čím šetrí nielen Vaše kĺby, ale aj ozubené kolesá v brúske.- bezpečnostná poistka zabraňuje náhodnému zapnutiu brúsky
- Soft Start - funkcia pozvoľného rozbehu
- úzke telo a pogumovaná rukoväť tlmiaca vibrácie zlepšuje ergonómiu a bezpečnosť
- kľúč na povoľovanie kotúča je uložený v rukoväti
- akumulátor má indikáciu nabitia a je možné ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE2OV
- 4Ah akumulátor vydrží približne 2,5-3 krát dlhšie ako 2Ah akumulátor
- nastavenie polohy krytu bez nutnosti použitia náradia
Na stiahnutie
Návod 8791842
Dokumentácia 8791842
Normy a vlastnosti
pomalý štart
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
čas nabitia akumulátora: 1,5 hod.
priemer kotúča
pomalý štart
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
čas nabitia akumulátora: 1,5 hod.
priemer kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126993104 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2,3kg |
| kapacita akumulátora: | 4Ah |
| nabíjanie batérie cca: | 60min |
| otáčky: | 8500/min |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.