Brúska uhlová aku Share20V, bez aku, 125mm, bezuhlíkový motor
Kód: 8791841Podrobný popis
- bezpečnostná poistka zabraňuje náhodnému zapnutiu brúsky
- Soft Start - funkcia pozvoľného rozbehu
- úzke telo a pogumovaná rukoväť tlmiaca vibrácie zlepšuje ergonómiu a bezpečnosť
- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
- kľúč na povoľovanie kotúča je uložený v rukoväti
- nastavenie polohy krytu bez nutnosti použitia náradia
Na stiahnutie
Návod 8791841
Dokumentácia 8791841
Normy a vlastnosti
pomalý štart
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
priemer kotúča
pomalý štart
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
priemer kotúča
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019745842 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2kg |
| otáčky: | 8500/min |
| závit rukoväte: | M8 |
| závit vretena: | M14 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.