Brúska uhlová pneumatická, priemer 125mm, otáčky 10000/min.
Kód: 8865034Podrobný popis
Uhlová brúska určená na rezanie a brúsenie kovu a stavebných materiálov s použitím k tomu určených rezných a brúsnych kotúčov. Brúska je vybavená bezpečnostnou poistkou ovládacej páčky.- úzke telo pre pohodlné držanie
- regulátor výkonu
- bezpečnostná poistka ovládacej páčky
Na stiahnutie
Návod 8865034
Dokumentácia 8865034
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| EAN: | 8595126957649 |
| ⌀ kotúča: | 125mm |
| ⌀ otvoru kotúča: | 22,2mm |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| hmotnosť: | 1,8kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| spotreba vzduchu: | 170l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.