Čerpadlo ponorné 4-stupňové antikorové, príkon 1000W, 6000l/hod, max. výtlak 40m
Kód: 8895008Podrobný popis
Tlakové viacstupňové čerpadlo s výtlakom až 40m, vhodné na čerpanie čistej vody do vyšších miest alebo na zavlažovanie záhrady.- výtlačné hrdlo umiestnené na hornej strane čerpadla umožňuje použiť čerpadlo v úzkych vrtoch na čerpanie čistej vody bez sedimentu a piesku
- výtlak až 40m
Na stiahnutie
Návod 8895008
Dokumentácia 8895008
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 10m
veľkosť/rozmer: 1"
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 10m
veľkosť/rozmer: 1"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126961660 |
| ⌀ výstupného hrdla: | 1" |
| dĺžka prívodného kábla: | 10m |
| doplňujúci parameter: | priemer tela čerpadla 165mm |
| hmotnosť (bez kábla): | 8,5kg |
| max. hĺbka ponoru: | 7m |
| max. priechodnosť: | 0,5mm |
| max. prietok: | 5500l/hod |
| max. výtlak: | 40m |
| min. výška hladiny: | 110mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 1000W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.