Čerpadlo ponorné kalové, príkon 1100W, 18500l/h, max. výtlak 8m
Kód: 8895009Podrobný popis
Nerezové kalové čerpadlo pre stredne náročnú prevádzku, vhodné k rýchlemu odčerpaniu znečistenej vody zo zatopených pivníc, jám, studní či bazénov.- celokovový obal motoru
- mechanické tesnenie hriadeľa
- poistka proti prehriatiu
- pre čistú a znečistenú vodu
Na stiahnutie
Návod 8895009
Dokumentácia 8895009
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 10m
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 10m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126961677 |
| ⌀ výstupného hrdla: | 1 1/2" |
| dĺžka prívodného kábla: | 10m |
| hmotnosť (bez kábla): | 7kg |
| max. hĺbka ponoru: | 7m |
| max. priechodnosť: | 20mm |
| max. prietok: | 18500l/hod |
| max. výtlak: | 8m |
| min. výška hladiny: | 135mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 1100W |
| pripojenie pre hadice: | 1”–1 1/4”–1 1/2" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.