Čerpadlo ponorné kalové, príkon 400W, 7500l/hod., max. výtlak 5m
Kód: 414122Podrobný popis
Malé ponorné čerpadlo určené na odčerpávanie mierne sedimentovanej úžitkovej vody z bazénov, jám, studní a pod.Na stiahnutie
Návod 414122
Dokumentácia 414122
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
dĺžka kábla 10m
dĺžka kábla 10m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126971195 |
| ⌀ výstupného hrdla: | 1 1/4" |
| dĺžka prívodného kábla: | 10m |
| hmotnosť (bez kábla): | 3,3kg |
| max. hĺbka ponoru: | 5m |
| max. priechodnosť: | 35mm |
| max. prietok: | 7500l/h |
| max. výtlak: | 5m |
| min. výška hladiny: | 145mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 400W |
| pripojenie pre hadice: | 1" - 1 1/4" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.