Čerpadlo ponorné kalové, príkon 400W, 8000l/hod, 10m
Kód: 8895006Podrobný popis
Kalové čerpadlo pre víkendové stredne náročné záhradné a domáce práce, určené na prečerpávanie znečistených vôd, odvodňovanie výkopových jám a zaplavených pivníc, čerpanie vody z rybníka, potoka, požiarnej nádrže a pod., nie je určené na odčerpávanie septiku.Na stiahnutie
Návod 8895006
Dokumentácia 8895006
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
dĺžka kábla 10m
dĺžka kábla 10m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126961646 |
| ⌀ výstupného hrdla: | 1 1/4" |
| dĺžka prívodného kábla: | 10m |
| hmotnosť (bez kábla): | 4,5kg |
| max. hĺbka ponoru: | 7m |
| max. priechodnosť: | 35mm |
| max. prietok: | 8000l/h |
| max. výtlak: | 5m |
| min. výška hladiny: | 145mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 400W |
| pripojenie pre hadice: | 1”–1 1/4” |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.