Čerpadlo ponorné kalové, príkon 750W, 18000l/hod
Kód: 8895001Podrobný popis
Čerpadlo s robustným liatinovým telom pre mimoriadny výkon v náročných podmienkach, určené na prečerpávanie predovšetkým znečistených a odpadových vôd. Vzhľadom k veľkej priechodnosti umožňuje čerpať vodu aj s obsahom drobných pevných a vláknitých nečistôt. Dvojité keramické tesnenie motora, uložené v olejovej komore, zvyšuje spoľahlivosť a predlžuje životnosť čerpadla.- čerpadlá Extol majú spoľahlivý a rýchly záručný aj pozáručný servis
- dvojité mechanické keramické tesnenie motora je uložené v olejovej komore a dosahuje tak ešte väčšiu spoľahlivosť, ktorá je základom dlhej životnosti týchto čerpadiel
- robustné liatinové telo čerpadiel Extol Premium odpovedá ich mimoriadnemu výkonu, ktorý potrebujú pre náročné podmienky pri záchranárskych prácach, odčerpávaní žúmp, bahnitých jazierok, výkopov a ďalších zdrojov silno znečistenej vody
Na stiahnutie
Návod 8895001
Dokumentácia 8895001
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 5,6m
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 5,6m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126956086 |
| ⌀ výstupného hrdla: | 2" |
| dĺžka prívodného kábla: | 8m |
| hmotnosť (bez kábla): | 18,5kg |
| hmotnosť vrátane kábla: | 19kg |
| max. hĺbka ponoru: | 5m |
| max. priechodnosť: | 25mm |
| max. prietok: | 18000l/h, 300l/min |
| max. výtlak: | 10m |
| min. výška hladiny: | 107mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 1000W |
| výkon: | 750W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.