Čerpadlo ponorné s tlakovým spínačom 1200W, max. 6000l/h, výtlak 40m
Kód: 8895017Podrobný popis
Toto automatické čerpadlo je možné pripojiť priamo k distribučnej sústave úžitkovej vody s vodovodným kohútikom, k expanznej nádobe, alebo ho použiť na priame polievanie záhrady vodou zo studne a pod. Čerpadlo je vybavené tlakovým spínačom, ktorý zaisťuje jeho automatické spustenie pri poklese tlaku na výstupe, napr. pri otvorení pripojeného kohútiku alebo spustenie závlahy, a automatické vypnutie pri uzavretí odtoku vody. Vďaka max. výtlačnej výške až 40m je možné záhradnou hadicou zalievať ďaleko od zdroja vody, pretože na 1m výtlačnej výšky zodpovedá 10m prepravnej vzdialenosti po rovine. Pretože sa čerpadlo automaticky zapína len v dobe, keď niekto odoberá vodu, dosahuje tiež výraznej úspory elektrickej energie. V tele čerpadla je tiež integrovaná spätná klapka, ktorá udržuje vodný stĺpec v hadici a vďaka ktorej má čerpadlo rýchlu odozvu po spustení. Na hadicovú prípojku možno nasadiť hadicu s priemerom 1". Čerpadlo je určené na čerpanie čistej úžitkovej vody bez obsahu akéhokoľvek mechanického znečistenia.- tlakový snímač čerpadlo automaticky vypne pri uzavretí výtlačnej hadice, alebo ak tlak prekročí 3,8bar a tiež v prípade ak hladina vody klesne nižšie ako 3cm od spodnej časti čerpadla, alebo ak tlak klesne pod 1,5bar
- integrovaná spätná klapka
- v prípade nízkej hladiny vody sa čerpadlo bude pravidelne zapínať a vypínať s postupne sa predlžujúcou dobou vypnutia až na 24 hod.
Na stiahnutie
Návod 8895017
Dokumentácia 8895017
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 15m
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 15m
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126990912 |
| ⌀ výstupného hrdla: | 1” |
| dĺžka prívodného kábla: | 15m |
| doplňujúci parameter: | spínací tlak: 1,5bar, vypínací tlak: 3,8bar, priemer tela čerpadla 170mm |
| hmotnosť (bez kábla): | 8,4kg |
| max. hĺbka ponoru: | 12m |
| max. priechodnosť: | 1mm |
| max. prietok: | 6000l/hod = 100l/min |
| max. výtlak: | 40m |
| min. výška hladiny: | 30mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| použitie: | pre čistú vodu |
| príkon: | 1200W |
| pripojenie pre hadice: | 1” |
| príslušenstvo: | lanko na zavesenie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.