Čerpadlo prúdové, príkon 500W, 3080l/hod, max. výtlak 31m
Kód: 414262Podrobný popis
Na zavlažovanie záhrad a polí, čerpanie čistej úžitkovej vody. Čerpadlo si nájde uplatnenie aj pri zavlažovaní záhrady, napúšťaní bazénu a pod.Na stiahnutie
Návod 414262
Dokumentácia 414262
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
veľkosť/rozmer: 1"
veľkosť/rozmer: 1"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126976695 |
| ⌀ sacieho / výstupného hrdla: | 1" |
| hmotnosť: | 9kg |
| max. prietok: | 3080l/h = 52l/min |
| max. sacia hĺbka: | 9m |
| max. výtlak: | 31m |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 500W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.