Čerpadlo prúdové, príkon 750W, 5270l/hod, max. výtlak 44m
Kód: 8895080Podrobný popis
Silné prúdové čerpadlo osadené mosadzným obežným kolesom. Na čerpanie iba čistej vody bez obsahu sedimentov, piesku, kalu, bahna, drobných objektov a mechanických častíc pre účel zavlažovania maloplošných záhrad. Upozornenie: Iba pre použitie v otvorených zavlažovacích systémoch.- mosadzné obežné (čerpacie) koleso sa vyznačuje antikoróznou odolnosťou a dlhšou životnosťou.
Na stiahnutie
Návod 8895080
Dokumentácia 8895080
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
veľkosť/rozmer: 1"
veľkosť/rozmer: 1"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Povrchové čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126976732 |
| ⌀ sacieho / výstupného hrdla: | 1" |
| hmotnosť: | 12kg |
| max. prietok: | 5270l/h = 88l/min |
| max. sacia hĺbka: | 9m |
| max. výtlak: | 44m |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 750W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.