Čistič vysokotlakový motorový, 186bar, 8.7 l/min, 196ccm, 28kg
Kód: 8896351Podrobný popis
Ľahký motorový vysokotlakový čistič poskytuje tlak vody na výstupe až 186 bar, čo zaručuje vysoký čistiaci výkon. Srdcom čističa je kvalitný HERON motor a čerpadlo talianskej značky AR, ktoré zaručujú okrem vysokého výkonu aj dlhú životnosť. Stroj je tak určený na veľmi efektívne a rýchle čistenie povrchov a plôch z kameňa, dreva, kovu, plastu ako napr. chodníkov a terás za účelom odstránenia machu a rias, ďalej fasád domov, záhradného náradia, poľnohospodárskych strojov a pod. Hlavné uplatnenie nachádza tento výrobok na stavbách, po povodniach, čistení áut a poľnohospodárskej techniky a pre miesta kde nie je vždy dostupný el. prúd a je potrebné vyčistiť väčšie plochy. Na jednu 3,6 l nádrž paliva môžete nepretržite pracovať 2h. Čistič má kompaktnú konštrukciu s veľmi malým pôdorysom a v ráme je zabudovaná nádoba na saponát, ktorý sa používa na šampónovanie. Tlaková hadica s oceľovou výstuhou má na oboch koncoch kompatibilné rýchlospojky a pokiaľ potrebujete dlhší dosah hadice môžete zapojiť dve za sebou. Sklopiteľné madlo a pevné kolesá, ktoré sú súčasťou dodávky, umožňujú ľahký prevoz stroja na miesto použitia. Súčasťou dodávky je 5 dýz (0º, 15º, 25º, 40º a šampónovanie), 10m tlaková hadica s rýchlospojkami a striekacia pištoľ s hubicou. Pomocou adaptéra 8895231 je možné na stroj pripevniť množstvo ďalšieho príslušenstva v našej ponuke.- kvalitné čerpadlo talianskej firmy AR
- zabudovaný šampónovač
- predĺžiteľná hadica
- 5 dýz
- kompaktná konštrukcia
Na stiahnutie
Návod 8896351
Dokumentácia 8896351
Normy a vlastnosti
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čističe vysokotlakové |
|---|---|
| EAN: | 8595126987851 |
| hmotnosť: | 28,1kg |
| krytie: | IP23 |
| max. pracovný tlak: | 186bar |
| max. výkon motora: | 3,8kW/3600min-1 |
| objem nádrže: | 3,6l |
| obsah valca: | 196ccm |
| prietok: | 7,5l/min |
| príslušenstvo: | 5 dýz, 10m hadica, pištoľ s hubicou |
| rozmery (všh): | 102×54×52cm |
| spotreba: | 1,8l/h |
| štartovanie: | ručné |
| teplota použitej vody: | 2–50ºC |
| tlak prívodu vody: | 1,4–7bar |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.