Čistič vysokotlakový motorový, 210bar,7.5 l/min, 196ccm, 40,2kg
Kód: 8896350Podrobný popis
Vysokotlakový motorový čistič vyniká vysokým čistiacim tlakom vody na výstupe - až 210bar. Je tak určený na veľmi efektívne čistenie povrchov a plôch z kameňa, dreva, kovu, plastu a pod. Využitie nájde pri čistení chodníkov, terás a bazénov za účelom odstránenia machu a rias, ďalej fasád domov, záhradného náradia atď. Hlavné uplatnenie nachádza pri umývaní dopravných prostriedkov, poľnohospodárskych strojov, výrobných liniek a pod. Systém Auto-Start automaticky naštartuje motor a uvedie zariadenie do prevádzky po stlačení spúšte striekacej pištole. Ak dôjde k uvoľneniu spúšte na dobu 10-15s systém motor opäť vypne. Táto funkcia výrazne znižuje spotrebu paliva, opotrebenie a čas potrebný na manipuláciu so zariadením. Pre šampónovanie je možné pripojiť nádobu s čistiacim prostriedkom.- veľká 14,4l nádrž umožňuje až 6,5 hodín práce
- čistič je vybavený funkciou samonasávania vody, preto môžete použiť čistú vodu z nádrže, sudu apod.
- systém Auto-Start automaticky naštartuje motor a uvedie zariadenie do prevádzky po stlačení spúšte striekacej pištole
- pre šampónovanie je možné pripojiť nádobu s čistiacim prostriedkom
- striekacia pištoľ umožňuje diaľkovo ovládať čistič aj jeho motor
- 4 dýzy (od priameho lúča po vejár)
- príslušenstvo: 8m tlaková hadica, 3 dýzy z rozstrekom 15°-25°-40°, nízkotlaková dýza, podvozková sada, držiaky na príslušenstvo
Na stiahnutie
Návod 8896350
Dokumentácia 8896350
Normy a vlastnosti
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
elektrický štart
batéria AGM 12V
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
elektrický štart
batéria AGM 12V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Čističe vysokotlakové |
|---|---|
| EAN: | 8595126966641 |
| hmotnosť: | 40,2kg |
| krytie: | IP23 |
| max. pracovný tlak: | 210bar |
| objem nádrže: | 14,4l |
| obsah valca: | 196ccm |
| prietok: | 7,5l/min |
| rozmery (v. x š. x d.): | 74×53×59cm |
| spotreba: | 2,1l/hod |
| štartovanie: | ručné, elektrické, diaľkové ovládanie pomocou striekacej pištole |
| teplota použitej vody: | 5–40°C |
| tlak prívodu vody: | 0–10bar |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.