Elektrocentrála benzínová a plynová 1F, 2,8kW, elektrický štart
Kód: 8896317Podrobný popis
Táto centrála je schopná spaľovať 95 oktánový benzín a rovnako aj LPG a zemný plyn, čo ju robí výnimočne univerzálnou. Pripojením na rozvod zemného plynu zabezpečí úspornú prevádzku, mobilitu zasa umožňuje prevádzka na benzín, bez nutnosti prenášať objemnú plynovú bombu. Centrála je vybavená indikátorom nízkeho stavu oleja, multifunkčným displejom zobrazujúcim motohodiny, frekvenciu a napätie.- tento generátor je náš najuniverzálnejší model. Motor je schopný spaľovať benzín, plynný LPG (propán-bután) a zemný plyn
- plynové generátory sú podstatne šetrnejšie k prírode - emisie výfukových plynov sú až 9-násobne nižšie ako vyžadujú príslušné normy
- AVR regulácia výstupného napätia systémom AVR chráni vaše elektrospotrebiče pred poškodením (pri dodržaní správneho spôsobu zapojenia)
- elektrický štart elektrocentrály zaisťuje AGM gélová bezúdržbová batéria s dlhou životnosťou, dobíjaná chodom elektrocentrály
Na stiahnutie
Návod 8896317
Dokumentácia 8896317
Normy a vlastnosti
1-fázový
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
AVR kontrola: vyhladenie výstupného napätia
zváranie
jednosmerné napätie 12V
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
elektrický štart
batéria AGM 12V/15Ah
voltmeter
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
batéria AGM 12V
zamykateľný elektrický štart
1-fázový
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
AVR kontrola: vyhladenie výstupného napätia
zváranie
jednosmerné napätie 12V
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
elektrický štart
batéria AGM 12V/15Ah
voltmeter
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
batéria AGM 12V
zamykateľný elektrický štart
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hybridné elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595126954921 |
| AC menovitý prúd: | 10,8A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť s el. štartom: | 53kg |
| krytie: | IP23 |
| max. výkon motora: | 4,7kW(6,3HP)/4000min-1 |
| nameraný akustický výkon (vzdialenosť 7m): | 93 ± 3dB(A) |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 15l |
| obsah valca: | 196ccm |
| palivo: | benzín, LPG, CNG |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (v. x š. x d.): | 61×47×47cm |
| spotreba: | 0,9l/kWh |
| spotreba LPG: | 0,36kg/kWh |
| spotreba NG: | 0,35m3/kWh |
| štartovanie: | ručné, elektrické |
| typ generátora: | jednofázový, synchrónny |
| účinník: | 1 |
| výkon maximálny: | 2,8kW |
| výkon maximálny LPG: | 2,8kW |
| výkon maximálny NG: | 2,5kW |
| výkon prevádzkový: | 2,5kW |
| výkon prevádzkový LPG: | 2,5kW |
| výkon prevádzkový NG: | 2,3kW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.