Elektrocentrála invertorová rámová 1F, 6,5kW, 9,5HP, elektrický štart s DO
Kód: 8896233Podrobný popis
Elektrocentrála je určená na používanie v stavebníctve a pri montážnych prácach, alebo ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská a rekreačné účely. Dokonalá kvalita napätia umožňuje jej využitie aj na napájanie citlivej elektroniky, ako je výpočtová technika alebo lekárske vybavenie. Centrála je vybavená dvoma 230V/16A zásuvkami a jednou 230V/32A, ktorá umožňuje pripojiť spotrebič s príkonom až 6kW. Ďalej je vybavená 12V/8,3A zásuvkou s jednosmerným prúdom a súčasťou príslušenstva sú tiež nabíjacie káble, vďaka ktorým je možné elektrocentrálou dobíjať 12V autobatérie. Vďaka použitiu novej invertorovej technológie sa podarilo znížiť hmotnosť na 26kg a to pri zmenšenom objeme centrály o 34% v porovnaní v modelmi s alternátorom. Funkcia LOW IDLE zníži otáčky pri nízkom zaťažení, čim sa zníži spotreba, emisie aj hlučnosť. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie, pomocou ktorého je možné centrálu naštartovať až na vzdialenosť 100m.- dve zásuvky 230V/16A a jedna 230V/32A, ktorá dovoľuje pripojiť spotrebič s príkonom až 6kW
- digitálne riadený invertor zabezpečuje čisté výstupné napätie
- ekonomický mód znižuje spotrebu, emisie aj hlučnosť
- dve diaľkové ovládania umožňujú štartovanie až na vzdialenosť 100m
- kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
- kolieska a rukoväť pre jednoduchú manipuláciu
- s použitím prepojovacieho káblu 8898149 je možné prepojiť dve elektrocentrály a získať tak max. výkon až 12kW
Na stiahnutie
Návod 8896233
Dokumentácia 8896233
Normy a vlastnosti
1-fázový
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
digitálna kontrola
jemná elektronika
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
kontrola množstva oleja
rúrkový rám
indikátor množstva paliva
jednosmerné napätie 12V
batéria AGM 12V
1-fázový
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
digitálna kontrola
jemná elektronika
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
kontrola množstva oleja
rúrkový rám
indikátor množstva paliva
jednosmerné napätie 12V
batéria AGM 12V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595703603860 |
| AC menovitý prúd: | 26A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť: | 52,5kg |
| krytie: | IP23 |
| max. odber z 230V zásuvky: | < 6,5kW |
| max. výkon motora: | 7,2kW (9,7HP)/3800min-1 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 18l |
| obsah valca: | 320ccm |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (všh): | 50×61×49cm |
| rozmery s podvoz. (všh): | 55×65×58cm |
| spotreba: | min. 0,6l/kWh, 3,6l/6kWh |
| štartovanie: | ručné, elektrické, s diaľkovým ovládaním |
| typ generátora: | multipólový alternátor a digitálne riadený invertor |
| účinník: | 1 |
| výkon maximálny: | 6,5kW |
| výkon prevádzkový: | 6,0kW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.