Elektrocentrála invertorová rámová hybridná, 1F, 3,7kW, 7HP, ručný štart
Kód: 8896231Podrobný popis
Elektrocentrála je určená na používanie v stavebníctve a pri montážnych prácach, alebo ako záložný zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská a na rekreačné účely. Je vybavená dvoma 230V/16A zásuvkami, ktoré umožňujú pripojiť bežné spotrebiče s celkovým výkonom až 3,5kW, a tiež 12V/8,3A zásuvkou s jednosmerným prúdom. Súčasťou príslušenstva sú tiež nabíjacie káble, pomocou ktorých je možné elektrocentrálou dobíjať 12V autobatérie. Multifunkčný displej umožňuje merať dobu prevádzky od štartu, celkovú dobu prevádzky od prvého štartu, napätie a frekvenciu. Motor je pri pohone na plyn vďaka nízkym emisiám výfukových plynov podstatne šetrnejší k prírode. Vďaka použitiu novej invertorovej technológii je hmotnosť nižšia o 42% a zároveň objem menší o 34% v porovnaní s centrálami so staršou AVR technológiou.- dve zásuvky 16A
- digitálny multifunkčný merač
- hmotnosť nižšia o 42%, veľkosť menšia o 34% pri vyššom výkone
- ekologická prevádzka pri použití LPG alebo NG
Na stiahnutie
Návod 8896231
Dokumentácia 8896231
Normy a vlastnosti
1-fázový
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
kontrola množstva oleja
rúrkový rám
indikátor množstva paliva
jednosmerné napätie 12V
1-fázový
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
kontrola množstva oleja
rúrkový rám
indikátor množstva paliva
jednosmerné napätie 12V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hybridné elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595126989916 |
| AC menovitý prúd: | 15,2A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť: | 28,5kg |
| max. odber z 230V zásuvky: | < 3,5kW |
| max. výkon motora: | 5,2kW(7HP)/4000min-1 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 7,5l |
| obsah valca: | 208ccm |
| palivo: | benzín, LPG, NG |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (všh): | 45×38×48cm |
| spotreba: | 0,6l/kWh |
| spotreba LPG: | 0,36kg/kWh |
| spotreba NG: | 0,35m³/kWh |
| štartovanie: | ručné |
| typ generátora: | multipólový alternátor a digitálne riadený invertor |
| výkon maximálny: | 3,7kW |
| výkon maximálny LPG: | 3,7kW |
| výkon maximálny NG: | 3,2kW |
| výkon prevádzkový: | 3,5kW |
| výkon prevádzkový LPG: | 3,5kW |
| výkon prevádzkový NG: | 3,0kW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.