Elektrocentrála invertorová tichá 1F, 1,1kW
Kód: 8896218Podrobný popis
Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je táto digitálna elektrocentrála ideálnym zdrojom energie pri rekreácii na chatách, lodiach a karavanoch, či mobilným zdrojom energie na expedíciách. Dokonalá kvalita napätia, zaistená invertorovým systémom vyhladenia výstupnej krivky kmitočtu, umožňuje jej využitie aj na napájanie citlivej elektroniky ako je výpočtová technika alebo lekárske vybavenie.- veľkosť nádrže umožňuje až 7,5 hodiny nepretržitej prevádzky (v závislosti na zaťažení)
- vďaka funkcii inteligentnej regulácie otáčok v závislosti od záťaže je táto digitálna elektrocentrála ekonomickejšia oproti bežným elektrocentrálam
- praktická rukoväť a nízka hmotnosť umožňujú jednoduchý transport elektrocentrály
- spojením dvoch rovnakých elektrocentrál dosiahnete najvyšší menovitý výkon 1,6kW
Na stiahnutie
Návod 8896218
Dokumentácia 8896218
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
1-fázový
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
Inteligentná regulácia chodu motora
digitálna kontrola
jemná elektronika
jednosmerné napätie 12V
1-fázový
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
Inteligentná regulácia chodu motora
digitálna kontrola
jemná elektronika
jednosmerné napätie 12V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Digitálne elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595126980562 |
| AC menovitý prúd: | 3,9A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť: | 14,7kg |
| krytie: | IP23 |
| max. výkon motora: | 1,4kW (1,8HP)/5500min-1 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 2,3l |
| obsah valca: | 49,7ccm |
| palivo: | benzín |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (v. x š. x d.): | 39x45x24,5cm |
| spotreba: | cca 1,3 l/kWh (25% výkonu), cca 0,8 l/kWh (75% výkonu), cca 0,8 l/kWh (100% výkonu) |
| štartovanie: | ručné |
| typ generátora: | multipólový alternátor a digitálne riadený invertor |
| účinník: | 1 |
| výkon maximálny: | 1,1kW |
| výkon prevádzkový: | 0,9kW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.