Elektrocentrála invertorová tichá 1F, 3,2kW, ručný štart
Kód: 8896220Podrobný popis
Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je táto digitálna elektrocentrála ideálnym zdrojom energie pri rekreácii na chatách, lodiach a karavanoch, či mobilným zdrojom energie na expedíciách. Dokonalá kvalita napätia, zaistená invertorovým systémom vyhladenia výstupnej krivky kmitočtu, umožňuje jej využitie aj na napájanie citlivej elektroniky ako je výpočtová technika alebo lekárske vybavenie.- podvozková sada s pevnými gumovými kolesami a sklápateľným madlom výrazne uľahčuje manipuláciu so strojom
- veľkosť nádrže umožňuje až 8 hodín nepretržitej prevádzky (v závislosti na zaťažení)
- vďaka funkcii inteligentnej regulácie otáčok v závislosti od záťaže, je táto digitálna elektrocentrála ekonomickejšia oproti bežným elektrocentrálam
- spojením s druhou elektrocentrálou 8896220, 8896221 alebo 8896222 dosiahnete prevádzkový výkon 5,2kW, pri spojení s elektrocentrálou 8896219 dosiahnete prevádzkový výkon 4,4kW
- dve 16A/230V zásuvky a 12V zásuvka
Na stiahnutie
Návod 8896220
Dokumentácia 8896220
Normy a vlastnosti
1-fázový
Inteligentná regulácia chodu motora
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
digitálna kontrola
jemná elektronika
jednosmerné napätie 12V
1-fázový
Inteligentná regulácia chodu motora
Invertorový systém dokonale vyhladzuje sínusoidu napätia
digitálna kontrola
jemná elektronika
jednosmerné napätie 12V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Digitálne elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595126980609 |
| AC menovitý prúd: | 12,1A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť: | 38kg |
| krytie: | IP23 |
| max. výkon motora: | 4,1kW(5,4HP)/5500min-1 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 5,5l |
| obsah valca: | 171ccm |
| palivo: | benzín |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (v. x š. x d.): | 46×60×44cm |
| spotreba: | cca 0,9 l/kWh (25% výkonu), cca 0,7 l/kWh (75% výkonu), cca 0,6 l/kWh (100% výkonu) |
| štartovanie: | ručné |
| typ generátora: | multipólový alternátor a digitálne riadený invertor |
| účinník: | 1 |
| výkon maximálny: | 3,2kW |
| výkon prevádzkový: | 2,8kW |
| Položka bola vypredaná… | |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.