Elektrocentrála rámová benzínová 1F, 2,8kW
Kód: 8896416Podrobný popis
Elektrocentrála je určená na používanie v stavebníctve a pri montážnych prácach, alebo ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská a rekreačné účely.- veľkosť nádrže umožňuje až 7 hodín nepretržitej prevádzky (v závislosti na zaťažení)
- AVR regulácia výstupného napätia systémom AVR chráni vaše elektrospotrebiče pred poškodením (pri dodržaní správneho spôsobu zapojenia)
- digitálny merač motohodín umožňuje stanoviť čas pravidelného servisného cyklu
Na stiahnutie
Návod 8896416
Dokumentácia 8896416
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
1-fázový
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
AVR kontrola: vyhladenie výstupného napätia
jednosmerné napätie 12V
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
voltmeter
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
1-fázový
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
AVR kontrola: vyhladenie výstupného napätia
jednosmerné napätie 12V
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
voltmeter
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595126980982 |
| AC menovitý prúd: | 10,8A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť: | 44,6kg |
| krytie: | IP23 |
| max. výkon motora: | 4,8kW (6,5HP)/4000min-1 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 15l |
| obsah valca: | 208ccm |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (všh): | 45×46×59cm |
| spotreba: | min. 0,5l/kWh |
| štartovanie: | ručné |
| typ generátora: | synchrónny |
| účinník: | 1 |
| výkon maximálny: | 2,8kW |
| výkon prevádzkový: | 2,5kW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.