Elektrocentrála rámová benzínová 1F, 7,0kW/230V, elektrický štart
Kód: 8896421Podrobný popis
Vďaka svojej kvalitnej konštrukcii a silnému motoru je tento typ určený predovšetkým na použitie v stavebníctve, pre montážne práce, napájanie zváracích agregátov, či ako zdroj elektrickej energie pre mobilné servisné strediská. Model je vybavený jednofázovou krytou zásuvkou s istením 32A.- podvozková sada s pevnými gumovými kolesami a sklápateľným madlom výrazne uľahčuje manipuláciu so strojom
- veľkosť nádrže umožňuje až 6 hodín nepretržitej prevádzky (v závislosti na zaťažení)
- AVR regulácia výstupného napätia systémom AVR chráni vaše elektrospotrebiče pred poškodením (pri dodržaní správneho spôsobu zapojenia)
- k tejto elektrocentrále je možné pripojiť zváracie invertory do max. príkonu 5,0kW/230V, ostatné zváracie agregáty do max. príkonu 5,5kW/230V
- digitálny multifunkčný merač s funkciou motohodiny, voltmeter, frekvencia, aktuálne motohodiny
- krytá zásuvka 230V/32A
- elektrický štart elektrocentrály zaisťuje AGM gélová bezúdržbová batéria s dlhou životnosťou, dobíjaná chodom elektrocentrály
Na stiahnutie
Návod 8896421
Dokumentácia 8896421
Normy a vlastnosti
1-fázový
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
AVR kontrola: vyhladenie výstupného napätia
jednosmerné napätie 12V
zváranie
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
elektrický štart
batéria AGM 12V
voltmeter
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
zamykateľný elektrický štart
1-fázový
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
AVR kontrola: vyhladenie výstupného napätia
jednosmerné napätie 12V
zváranie
kontrola množstva oleja
indikátor množstva paliva
nádrž
rúrkový rám
elektrický štart
batéria AGM 12V
voltmeter
digitálne počítadlo prevádzkových hodín
zamykateľný elektrický štart
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rámové elektrocentrály |
|---|---|
| EAN: | 8595126981026 |
| AC menovitý prúd: | 27,3A/230V |
| DC menovitý prúd: | 8,3A/12V |
| hmotnosť s el. štartom: | 95,1kg |
| krytie: | IP23 |
| max. odber z 230V zásuvky: | < 3,5kW(16A)/ < 6,3kW(32A) |
| max. výkon motora: | 11,2kW (15HP)/3600min-1 |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 25l |
| obsah valca: | 439ccm |
| počet fáz: | 1f |
| rozmery (všh): | 64×70×80cm |
| spotreba: | min. 0,45l/kWh |
| štartovanie: | ručné, elektrické |
| typ generátora: | synchrónny |
| účinník: | 1 |
| výkon maximálny: | 7,0kW |
| výkon prevádzkový: | 6,3kW |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.