Frézka ohraňovacia jednoručná 510W, skľučovadlo 6mm
Kód: 8893311Podrobný popis
Ohraňovacia frézka sa vyznačuje jednoduchosťou a spoľahlivosťou. Je určená na frézovanie otvorov, hrán a profilov do dreva a drevených materiálov. Malé rozmery a nízka hmotnosť umožňujú vedenie frézky jednou rukou a ľahkú manipuláciu pri práci. Vysoké otáčky zaistia dokonale hladký opracovaný povrch. K frézke sú pribalené tri vodíace príložníky pre použitie pri rôznych druhoch prác. Príložník s valčekom na frézovanie oblých hrán, pozdĺžny príložník na frézovanie pozdĺž rovných hrán a kružníc a kopírovacia vložka na frézovanie podľa priloženého vzoru. Stojan frézky umožňuje nastaviť hĺbku frézovania.- bezpečnostný spínač
- valčekový príložník
- pozdĺžny príložník
- kopírovacia vložka
- nastaviteľná hĺbka frézovania
Na stiahnutie
Návod 8893311
Dokumentácia 8893311
Normy a vlastnosti
regulácia otáčok
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Frézky |
|---|---|
| EAN: | 8595703602252 |
| hmotnosť: | 1,4kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| otáčky: | 30000/min |
| príkon: | 510W |
| úchyt: | 6mm |
| výška zdvihu: | 0-45 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.