Fúrik na aku pohon, 1x 40V/6Ah, 80l, max. 150kg
Kód: 8891590Podrobný popis
Akumulátorový fúrik s elektrickým pohonom je určený na prepravu tuhých, sypkých alebo hustých materiálov. Vďaka elektrickému pohonu sa výrazne urýchli a uľahčí preprava materiálu, čo významne zvýši produktivitu práce. Fúrik je poháňaný najmodernejším bezuhlíkovým motorom s vodeodolným krytím IP64 a na pravej rukoväti má ovládací panel, kde je pomocou palca možné nastaviť okamžitú rýchlosť pohybu dopredu aj dozadu. Ak je to nutné, je možné motor kompletne vypnúť a používať fúrik len na ručný pohon. Elektrická brzda sa používa pokiaľ potrebujete zamedziť pohybu fúrika na mieste. Pneumatika má hlbokú vzorku do terénu. Zdrojom elektrickej energie je silná, vyberateľná 40V/6Ah Li-ion batéria s LED displejom ukazujúcim jej úroveň nabitia a okamžité napätie batérie.- silný 500W motor
- ľahká kovová korba
- pohon dopredu, dozadu alebo elektrická brzda pre pribrzďovanie z kopca
- normálna alebo Turbo rýchlosť, plynulá regulácia rýchlosti
- nízka hmotnosť vďaka Li-ion akumulátoru
- vyberateľný akumulátor s LED displejom, nabíjačka 2A
- pneumatika s dušou na autoventil a hrubým dezénom
Na stiahnutie
Návod 8891590
Dokumentácia 8891590
Normy a vlastnosti
napätie akumulátora: 40V
Li-ion batéria
1 akumulátor
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
napätie akumulátora: 40V
Li-ion batéria
1 akumulátor
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126985697 |
| akumulátor: | 40V Li-ion |
| dojazd na aku: | 3-20km (1-5h) |
| hmotnosť s aku: | 24,7kg |
| kapacita akumulátora: | 6Ah |
| krytie: | IP64 |
| max. výkon motora: | 500W |
| max. zaťaženie: | 150kg |
| nabíjanie batérie cca: | 2-3h |
| objem korby: | 80l |
| rýchlosť jazdy: | 0-6km/h |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.