Hlbinné vretenové čerpadlo, príkon 950W, 1920l/hod, max. výtlak 105m
Kód: 8895062Podrobný popis
Ponorné vretenové čerpadlo je určené pre čerpanie čistej vody bez mechanického znečistenia (piesok, štrk ...) z vrtov, šácht, studní alebo nádrží. Určené pre dodávku čistej vody z vrtov a nádrží, na zavlažovanie a čerpanie vody do vyšších výšok a pod.- ideálny typ čerpadla pre čerpanie vody z hlbinných vrtov
- silné závesná oká pre bezpečné uchytenie vo vrte
- kvalitný motor s medeným vinutím
- tesnenia motora zabezpečuje dvojitá premazávaná keramicko-grafitová mechanická upchávka a gufero s gumovým krúžkom
- kondenzátor, ochrana proti preťaženiu a spínač sú umiestnené v oddelenej krabici
Na stiahnutie
Návod 8895062
Dokumentácia 8895062
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 50m
priemer 88mm
veľkosť/rozmer: 1"
vyrobené / obsahuje materiál: antikorová oceľ
dĺžka kábla 50m
priemer 88mm
veľkosť/rozmer: 1"
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ponorné čerpadlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126983488 |
| ⌀ čerpadla: | 88mm |
| ⌀ výstupného hrdla: | 1" |
| dĺžka prívodného kábla: | 50m |
| hmotnosť (bez kábla): | 13,4kg |
| max. hĺbka ponoru: | 100m |
| max. priechodnosť: | 0mm |
| max. prietok: | 1920l/h |
| max. výtlak: | 105m |
| min. výška hladiny: | 100cm |
| minimálny Ø vrtu: | 130mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon: | 950W |
| výkon: | 570W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.