Hoblík falcovací, 710W, nôž 82x3mm, 17000 ot/min
Kód: 8893404Podrobný popis
Hoblík s falcovaním do 7mm vybavený nožmi z kvalitnej HSS ocele, drážka v hliníkovej základni na zrážanie hrán, či možnosťou úpravy pre používanie ľavou rukou uľahčujú prácu a zvyšujú komfort.- integrovaný systém odsávaním pilín a triesok do zberného vaku, ktorý je možné pripojiť z oboch strán
- ochranný tŕň udržuje základňu zdvihnutú nad povrchom a chráni tak hobľovacie nože aj opracovávaný materiál pred poškodením
- kvalitné nože z rýchloreznej ocele HSS
Na stiahnutie
Návod 8893404
Dokumentácia 8893404
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hoblíky a hobľovačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126982993 |
| hĺbka polodrážky: | 0-7mm |
| hmotnosť: | 2,6kg |
| hobľovacia šírka: | 82mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| nastaviteľné uberanie: | 0-2mm |
| otáčky: | 16500/min |
| príkon: | 710W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.