Hoblík falcovací, príkon 1000W, hobľovacia šírka 110mm
Kód: 8893405Podrobný popis
- hoblík je vybavený integrovaným systémom odsávania pilín a triesok, ktorý je možno pripojiť z oboch strán
Na stiahnutie
Návod 8893405
Dokumentácia 8893405
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hoblíky a hobľovačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126983037 |
| hĺbka polodrážky: | 0-8mm |
| hmotnosť: | 4.1kg |
| hobľovacia šírka: | 110mm |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| nastaviteľné uberanie: | 0-3mm |
| otáčky: | 16000/min |
| príkon: | 1000W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.