Hoblík falcovací aku Share20V, 1x 2Ah, hobľovacia šírka 60mm
Kód: 8891830Podrobný popis
Akumulátorový hoblík EXTOLPremium kombinuje rýchlosť a výkonnosť elektrického hoblíka s pohodlím akumulátorového náradia. Výsledkom je rýchle a presné odobratie materiálu bez obmedzujúceho kábla. Hobľovací valec hoblíka má dva kvalitné nože. Ochranný tŕň v spodnej časti základne chráni čepele aj obrábaný materiál tým, že medzi úkonmi udržuje základňu aj hobľovacie čepele zdvihnuté a mimo kontakt s povrchom obrábaného materiálu. Zberný vak pripojený na prachový výstup pomáha udržiavať pracovný priestor čistý a bez pilín. Priložený adaptér pre falcovanie uľahčuje vytváranie polodrážok, nastaviteľný príložník udržuje hoblík v požadovanej vzdialenosti. Pre bežnú prácu postačujú jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke. Pre náročnejšie alebo dlhšie práce odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátory je možné použiť vo všetkých typoch náradia radu EXTOL Share20V a vďaka Li-ion technológii je možné ich kedykoľvek dobíjať, bez toho aby sa tým znižovala ich kapacita alebo životnosť. Li-ion akumulátory strácajú energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydržia dlho nabité a pripravené na použitie.- integrovaný systém odsávania pilín a triesok do zberného vaku
- ochranný tŕň udržuje základňu zdvihnutú nad povrchom a chráni tak hobľovacie nože aj opracovávaný materiál pred poškodením
- akumulátor s indikátorom nabitia je možné použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL Share20V
Na stiahnutie
Návod 8891830
Dokumentácia 8891830
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126986519 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hĺbka polodrážky: | 0–2,7mm |
| hmotnosť s aku: | 2,3kg |
| hobľovacia šírka: | 60mm |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| nastaviteľné uberanie: | 0–1,25mm |
| otáčky: | 10000/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.