Hoblík falcovací aku Share20V, bez aku, hobľovacia šírka 60mm
Kód: 8891831Podrobný popis
Akumulátorový hoblík EXTOLPremium kombinuje rýchlosť a výkonnosť elektrického hoblíka s pohodlím akumulátorového náradia. Výsledkom je rýchle a presné odobratie materiálu bez obmedzujúceho kábla. Hobľovací valec hoblíka má dva kvalitné nože. Ochranný tŕň v spodnej časti základne chráni čepele aj obrábaný materiál tým, že medzi úkonmi udržuje základňu aj hobľovacie čepele zdvihnutú a mimo kontakt s povrchom obrábaného materiálu. Zberný vak pripojený na prachový výstup pomáha udržiavať pracovný priestor čistý a bez pilín. Priložený adaptér pre falcovanie uľahčuje vytváranie polodrážok, nastaviteľný príložník udržuje hoblík v požadovanej vzdialenosti.- integrovaný systém odsávania pilín a triesok do zberného vaku
- ochranný tŕň udržuje základňu zdvihnutú nad povrchom a chráni tak hobľovacie nože aj opracovávaný materiál pred poškodením
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019746177 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hĺbka polodrážky: | 0–2,7mm |
| hmotnosť s aku: | 2,3kg |
| hobľovacia šírka: | 60mm |
| nastaviteľné uberanie: | 0–1,25mm |
| otáčky: | 10000/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.