Invertor zvárací 10-120A, príkon 2,4kW, 53V, MMA
Kód: 8896024Podrobný popis
Zvárací invertor Extol® Premium s počítačovým riadením je zvárací prístroj druhej generácie pre MMA metódu zvárania, v ktorých je použitá moderná mikroprocesorová IGBT technológia. Na prehľadnom paneli si môžete jednoducho nastaviť požadovaný prúd na prácu. Invertor je dodávaný s káblami a základným príslušenstvom, takže môžete začať okamžite zvárať. 120A zvárací prúd je úplne dostačujúci pre drobné zváranie, pretože na najbežnejšom 16A ističi aj tak nemôžete využívať vyššie prúdy.- konštantný výstupný zvárací prúd spolu s ďalšími regulačnými funkciami pomáha udržiavať stabilnejší zvárací oblúk
- pri zváraní dochádza k nižšiemu odstrekovaniu materiálu zo zvarového kúpeľa a vytvoreniu kvalitného zvaru
- automatická ochrana v prípade podpätia, prepätia, prehriatia a pod., pri aktivácii ochrany dôjde k rozsvieteniu výstražnej kontrolky na prednom paneli a k odpojeniu výstupného prúdu
- kompaktné rozmery a nízka hmotnosť výrazne uľahčujú manipuláciu a transport
- konektor 10-25 pre pripojenie zváracích káblov
Na stiahnutie
Návod 8896024
Dokumentácia 8896024
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
stabilizácia zváracieho oblúka v priebehu zvárania
automatické zníženie zváracieho prúdu na minimum
uľahčuje zapálenie oblúka
pomalý štart
stabilizácia zváracieho oblúka v priebehu zvárania
automatické zníženie zváracieho prúdu na minimum
uľahčuje zapálenie oblúka
pomalý štart
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zváracie invertory |
|---|---|
| EAN: | 8595126967372 |
| ⌀ elektród: | 1,6-4,0mm |
| hmotnosť: | 2,8kg |
| istenie pri max. prúde: | 16A |
| konektor: | rýchlospojka 10-25 |
| max. efektívny napájací prúd: | 12A |
| napätie na prázdno: | 53V |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| príkon v kľudovom stave: | 10,5 W |
| príslušenstvo: | zvárací a uzemňovací kábel, kukla, nástroj na otĺkanie strusky a kefa |
| technológia: | Hot Start, Arc Force, Anti-Stick |
| typ elektród: | MMA (rutilové, bazické, INOX...) |
| účinnosť zdroja zváracieho prúdu: | 85% |
| zaťažiteľ MMA: | 40°C - 120A/20%, 80A/60%, 60A/100% |
| zvárací prúd: | 10-120A |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.