Kladivo sekacie pneumatické s príslušenstvom, počet úderov 3500/min.
Kód: 8865022Podrobný popis
Sekacie kladivo s regulátorom výkonu je určené na prácu so stavebnými materiálmi (tvorba zásekov, priestupov, drážok v murive, osekávanie dlažby a pod.). Kladivo umožňuje používať sekáče s kruhovou alebo hexovou stopkou.- kladivo umožňuje používať sekáče s kruhovou alebo hexovou stopkou
- regulátor výkonu
Na stiahnutie
Návod 8865022
Dokumentácia 8865022
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Sekacie kladivá |
|---|---|
| EAN: | 8595126957618 |
| ⌀ stopky: | 10mm (3/8") |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| hmotnosť: | 1,3kg |
| max. pracovný tlak: | 6,3bar (0,63MPa) |
| počet úderov: | 3500/min |
| spotreba vzduchu: | 136l/min |
| stopka sekáčov: | šestihran nebo kruh |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.