Kladivo vŕtacie aku Share20V, 1x 2Ah, SDS-plus, 1,2J
Kód: 8891818Podrobný popis
Aku vŕtacie kladivo je určené na rýchle vŕtanie do tehál a betónu pomocou vrtákov s SDS-plus stopkou. Vďaka pneumatickému príklepovému systému je schopné vŕtať oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako príklepové vŕtačky. Kladivo je vybavené spätným chodom pre ľahké vytiahnutie zaseknutého vrtáku a dvoma rozsahmi rýchlosti, ktoré možno využiť podľa vŕtaného materiálu. Pre bežnú prácu postačia jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke. Pri náročnejšej alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Akumulátor možno použiť vo všetkých 20V aku strojoch z radu Extol Premium 88918xx. Vďaka Li-ion technológii je možné akumulátory kedykoľvek dobíjať, bez toho aby sa tým znižovala ich kapacita. Li-ion akumulátor stráca energiu vplyvom samovybíjania veľmi pomaly a vydrží dlho nabitý.- pneumaticko-mechanický príklep pre rýchle vŕtanie
- dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
- akumulátor má indikáciu nabitia a je možné ho použiť vo všetkých typoch náradia EXTOL SHARE2OV
Na stiahnutie
Návod 8891818
Dokumentácia 8891818
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126982573 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2,1kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| max. vŕtanie do betónu: | 20mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 20mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 10mm |
| nabíjanie batérie cca: | 55min |
| otáčky: | I. 0–300/min, II. 0–1000/min |
| počet príklepov: | 0–5000/min |
| sila úderu: | 1,2J |
| úchyt: | SDS-plus |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.