Kladivo vŕtacie aku Share20V, 1x 4Ah, SDS-plus, 2,6J, bezuhlíkový motor
Kód: 8791816Podrobný popis
Aku vŕtacie kladivo je určené k rýchlemu vŕtaniu do tehál a betónu pomocou vrtákov s SDS-plus uchytením a na menšie sekacie práce. Pohonnou jednotkou je najmodernejší bezuhlíkový motor, ktorý má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Kladivo je vďaka systému pneumaticko-mechanického príklepu schopné vŕtať oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako príklepové vŕtačky. Funkcia aretácie umožňuje pred sekaním nastaviť sekáč do želanej polohy a pri sekaní bude kladivo udržiavať sekáč v tejto polohe. Veľkou výhodou je akumulátorový pohon, ktorý umožňuje jednoduchý transport a manipuláciu, minimalizuje čas na prípravu a dovoľuje pracovať aj na miestach bez rozvodu elektrickej energie. Kladivo je vybavené spätným chodom pre ľahké vytiahnutie zaseknutého vrtáku a reguláciou rýchlosti, ktorú možno meniť podľa vŕtaného materiálu. Integrované LED osvetlenie má oneskorené vypnutie a svieti ešte niekoľko sekúnd po vypnutí motora. Pre bežnú prácu postačujú jeden alebo dva 4Ah akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke, pre náročnejších užívateľov alebo dlhšej práci sa odporúčajú väčšie akumulátory s kapacitou 5-8Ah. Akumulátor je možné použiť vo všetkých typoch náradia radu Extol Share20V.- bezuhlíkový motor má dlhšiu životnosť, vyšší výkon, menšiu spotrebu elektrickej energie a zaisťuje vysoký krútiaci moment
- pre SDS plus vrtáky a sekáče
- 4 pracovné režimy: vŕtanie, vŕtanie s príklepom, sekanie s polohovaním a sekanie s aretáciou sekáča
- LED osvetlenie s oneskoreným vypnutím
Na stiahnutie
Návod 8791816
Dokumentácia 8791816
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
otáčanie sekáča
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1,5 hod.
kufor
napätie akumulátora: 20V
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
príklep
otáčanie sekáča
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1,5 hod.
kufor
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595126993005 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| extra: | preklzová spojka |
| hmotnosť s aku: | 3,3kg |
| kapacita akumulátora: | 4Ah |
| max. vŕtanie do betónu: | 24mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 30mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 13mm |
| nabíjanie batérie cca: | 100min |
| otáčky: | 0–950/min |
| počet príklepov: | 0–4600/min |
| sila úderu: | 2,6J |
| úchyt: | SDS-plus |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.