Kladivo vŕtacie aku Share20V, bez aku, SDS-plus, 1,2J
Kód: 8891819Podrobný popis
Aku vŕtacie kladivo je určené na rýchle vŕtanie do tehál a betónu pomocou vrtákov s SDS-plus stopkou. Vďaka pneumatickému príklepovému systému je schopné vŕtať oveľa rýchlejšie a efektívnejšie ako príklepové vŕtačky. Kladivo je vybavené spätným chodom pre ľahké vytiahnutie zaseknutého vrtáku a dvoma rozsahmi rýchlosti, ktoré možno využiť podľa vŕtaného materiálu. Pre bežnú prácu postačia jeden alebo dva 2000mAh akumulátory, ktoré môžete rýchlo nabiť v rýchlonabíjačke. Pri náročnejšej alebo dlhšej práci odporúčame väčšie akumulátory s kapacitou 4000mAh. Stroj je bez akumulátora a nabíjačky.- pneumaticko-mechanický príklep pre rýchle vŕtanie
- dvojrýchlostná prevodovka umožňuje nastaviť zodpovedajúce otáčky pre konkrétny druh práce
Na stiahnutie
Návod 8891819
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
tvar uchytenia: SDS Plus
vŕtanie
vŕtanie s príklepom
ľavý/pravý chod
regulácia otáčok
2 rýchlosti otáčania
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019745019 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 2,1kg |
| max. vŕtanie do betónu: | 20mm |
| max. vŕtanie do dreva: | 20mm |
| max. vŕtanie do ocele: | 10mm |
| otáčky: | I. 0–300/min, II. 0–1000/min |
| počet príklepov: | 0–5000/min |
| sila úderu: | 1,2J |
| úchyt: | SDS-plus |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.