Klincovačka plynová, 80J, klince 50-90mm, akumulátorové zapaľovanie
Kód: 8894580Podrobný popis
Silná klincovačka poháňaná plynovou kartušou s akumulátorovým zapaľovaním je určená pre náročné práce vo výškach, na výrobu konštrukcií z dreva, napr. spájanie krovov pri stavbe strechy alebo drevostavieb, na výrobu debnenia a pod. s použitím klincov s dĺžkou 50-90mm a uhlom sklonu 34°. V porovnaní s čisto akumulátorovou klincovačkou umožňuje nastreliť mnohonásobne viac klincov (až 1200ks) na jednu plynovú kartušu (nie je súčasťou dodávky). Výhodou oproti pneumatickej klincovačke je nízka hladina hluku a jednoduchosť prevádzky, keďže nie je potrebný rozvod vzduchu v mieste použitia. Klincovačka umožňuje jednoduché nastavenie hĺbky zarazenia klinca. Pri prerušení práce ju možno zavesiť za opasok. Vďaka tomu, že je klincovačka poháňaná zážihom plynu z malej plynovej kartuše (nie je súčasťou dodávky), je ľahká a má vysoký výkon. Súčasťou dodávky sú tiež dva malé a ľahké odnímateľné Li-ion akumulátory slúžiace pre zážih plynu. Vhodné klince: hladké 8862606, 8862607, 8862608, vrúbkované 8862603, 8862604, 8862605- vysoký výkon a výdrž
- nastavenie hĺbky zarazenia klinca
- na plynový pohon slúži 80ml kartuša štandardných rozmerov, napr. Paslode IM350 alebo Bostitch FC80MLHPB. Plynová kartuša nie je súčasťou dodávky.
- jednoduchá a rýchla výmena plynovej kartuše
- hák na opasok
Na stiahnutie
Návod 8894580
Dokumentácia 8894580
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
2 akumulátory
kufor
Li-ion batéria
2 akumulátory
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ostatné aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126991872 |
| akumulátor: | 7,2V Li-ion (2x) |
| dĺžka klinca: | 50-90mm |
| energia úderu: | 80J |
| hlava klincov: | ⌀7mm, typ D |
| hmotnosť s aku: | 3,7kg |
| kadencia úderov: | 20/min |
| kapacita akumulátora: | 1500Ah |
| kapacita zásobníka: | 50 klincov |
| nabíjanie batérie cca: | 2h |
| počet klincov/batéria: | ≅5000 klincov |
| počet klincov/kartuša: | ≅1200 klincov |
| príslušenstvo: | olejnička |
| typ klincov: | ⌀2,87-3,3mm |
| uhol sklonu: | 34° |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.