Klincovačka pneumatická, 1485Nm, klince 50-90mm
Kód: 8865042Podrobný popis
Určená na stredne náročné konštrukčné práce - napr. spájenie drevených trámov a hranolov, debnenie a pod. Vhodné klince - 8862603, 8862604. 8862605.- ľahké magnéziové telo a ergonomicky tvarovaná rukoväť znižujú únavu pri práci
- nastavenie smeru výfuku vzduchu
- klincovačka má dva režimy spúšťania: jednotlivé nastreľovanie pomocou opakovaného stlačenia spúšte a sekvenčné nastreľovanie pri dotyku hrotu s pracovnou plochou pri trvalo stláčanej spúšti
Na stiahnutie
Návod 8865042
Dokumentácia 8865042
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
kufor
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klincovačky a sponkovačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126966603 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka klinca: | 50–90mm |
| hmotnosť: | 3,2kg |
| max. pracovný tlak: | 7bar (0,7MPa) |
| sila úderu: | 1485N |
| spotreba vzduchu na 1 kliniec: | 1,7l |
| spotreba vzduchu pri 90 klincoch za minútu: | 153l/min |
| typ klincov: | ⌀2,87–3,3mm |
| uhol sklonu: | 34° |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.