Klincovačka pneumatická, 970Nm, klince 32-64mm
Kód: 8865041Podrobný popis
Určená na spojovacie práce drevených materiálov menšieho rozsahu - napr. výroba rámov, podbíjanie, lištovanie, výroba nábytku a latkových plotov, obkladacie práce a pod. Vhodné klince - 8862633, 8862634, 8862636, 8862638.- ľahké magnéziové telo a ergonomicky tvarovaná rukoväť znižujú únavu pri práci
- jednoduché a rýchle beznástrojové otvorenie ústia pre rýchlu výmenu poškodených a zaseknutých klincov
- nastavenie smeru výfuku vzduchu
- nastaviteľná hĺbka nástrelu
- snímateľná gumová špička zabraňuje poškodeniu pracovnej plochy
Na stiahnutie
Návod 8865041
Dokumentácia 8865041
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
kufor
kufor
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klincovačky a sponkovačky |
|---|---|
| EAN: | 8595126966597 |
| ⌀ vsuvky: | 1/4" |
| dĺžka klinca: | 32-64mm |
| hlava klincov: | ⌀3,05-3,3mm |
| hmotnosť: | 2kg |
| kapacita zásobníka: | 100 klincov |
| max. pracovný tlak: | 7bar (0,7MPa) |
| sila úderu: | 970N |
| spotreba vzduchu na 1 kliniec: | 1l |
| spotreba vzduchu pri 90 klincoch za minútu: | 93,4l/min |
| typ klincov: | ⌀1,76–1,83mm |
| uhol sklonu: | 34° |
| v kufri: | áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.