Klincovačka / sponkovačka aku Share20V, bez aku
Kód: 8891861Podrobný popis
Akumulátorová klincovačka a sponkovačka je ideálny nástroj pre domáce úpravy, ako sú stolárske a čalúnnické práce, inštalácia líšt, izolácie a plastových fólií a ďalšie dokončovacie práce.- kvalitná guma na tele sponkovačky tlmí vibrácie a tým zvyšuje pohodlie pri práci
- spona pre zavesenie na opasok
- klincovačka má dva režimy práce: sekvenčné nastreľovanie jedného klinca pri stlačení spúšte a opakované nastreľovanie pri dotyku hrotu s pracovnou plochou
- odnímateľná gumová ochrana hrotu zabraňuje poškodeniu pracovnej plochy
- regulácia sily úderu
- LED dióda osvetľuje pracovnú plochu
Na stiahnutie
Návod 8891861
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
LED dióda
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
LED dióda
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8585019746948 |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 3kg |
| kapacita zásobníka: | 100ks |
| počet úderov: | 60-100/min |
| šírka x výška spôn: | 5,7–6,0×20–50mm, 1,2×1mm |
| výška klincov: | 19–50mm, 1,2×1mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.