Kompresor bezolejový, 150W, max. tlak 6bar, nádrž 3l
Kód: 8895301Podrobný popis
- súčasťou balenia je redukcia výstupu vzduchu z 1/4" na 1/8"
Na stiahnutie
Návod 8895301
Dokumentácia 8895301
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompresory |
|---|---|
| EAN: | 8595703604188 |
| hmotnosť: | 5,2kg |
| max. tlak: | 4bar |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 3l |
| otáčky: | 1400/min |
| prietok vzduchu: | 23l/min |
| príkon: | 150W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.