Kompresor olejový, 1100W, prac. tlak 800kPa, nádoba 24l
Kód: 418201Podrobný popis
Na dodávku stlačeného vzduchu: na pohon pneumatického náradia, nanášanie farieb, čistenie vzduchom, hustenie pneumatík.- na prehľadnom manometri nastavíme hodnotu potrebného výstupného tlaku
- optický ukazovateľ stavu oleja
- podvozkové kolieska uľahčia prepravu kompresoru
Na stiahnutie
Návod 418201
Dokumentácia 418201
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kompresory |
|---|---|
| EAN: | 8595126975858 |
| čas plnenia: | 1:55min |
| hmotnosť: | 19kg |
| max. tlak: | 8bar (0,8MPa) |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| objem nádrže: | 24l |
| otáčky: | 2800/min |
| plniaci výkon: | 100l/min |
| sací výkon: | 154l/min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.