Kosačka na trávu akumulátorová, Garden 20V/2x2Ah, priemer kosenia 33cm
Kód: 8895720Podrobný popis
Aku kosačka spája výhody elektrických kosačiek, ako sú nízky hluk, jednoduchosť obsluhy a údržby so slobodou pohybu benzínových kosačiek. Kosačka je poháňaná najmodernejším bezuhlíkovým motorom. Tento nový typ motora má vyššiu životnosť, je výkonnejší a má menšiu spotrebu ako klasické motory s uhlíkovými kefami. Zdrojom energie sú dva 20V Li-ion akumulátory, každý s kapacitou 2Ah a v pribalenej rýchlonabíjačke pre dve batérie ich nabijete približne za 1 hodinu. S plne nabitými akumulátormi môžete pravidelne kosiť až 250m2 trávnatej plochy v závislosti od výšky a kvality koseného trávneho porastu. Výšku kosenia je možné nastaviť v rozsahu 25-65mm. Nízka hmotnosť kosačky umožňuje ľahšiu manipuláciu pri použití v strmšom teréne, pri prenášaní a tiež pri používaní staršími ľuďmi. Veľké kolesá sú potiahnuté gumou pre tichú jazdu na tvrdých povrchoch. Kôš na trávu je vyrobený čiastočne z plátna, ktoré dovoľuje zmenšiť jeho objem pre jednoduchšie skladovanie. Kosačka je vybavená dvojitým bezpečnostným istením - spúšť je istená bezpečnostným tlačidlom a vedľa batérie je špeciálny bezpečnostný kľúč, bez ktorého nie je možné kosačku spustiť. Pokiaľ ho vytiahnete a vezmete si ho so sebou, nemôžu napríklad deti kosačku spustiť a zraniť sa. Akumulátory sú vybavené ukazovateľom nabitia, čo umožňuje užívateľovi rozvrhnúť si dĺžku práce a dať si včas akumulátory nabiť. Vďaka použitej Li-ion technológii je možné ich kedykoľvek dobíjať bez toho, aby sa tým znižovala ich kapacita, vplyvom samovybíjania strácajú energiu len veľmi pomaly a vydržia dlho nabité a pripravené na použitie.- výkonný a efektívny bezuhlíkový motor
- 2x 2Ah akumulátory a rýchlonabíjačka pre dve batérie
- výška kosenia 25-65mm
- vyberateľný bezpečnostný kľúč
- nízka hmotnosť
- ľahko skladovateľná
- ukazovateľ stavu nabitia batérie
Na stiahnutie
Návod 8895720
Dokumentácia 8895720
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
2 akumulátory
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
2 akumulátory
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Garden 20V aku náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126990684 |
| akumulátor: | 20V Li-ion |
| hmotnosť s aku: | 11,5kg |
| kapacita akumulátora: | 2x2000mAh |
| nabíjanie batérie cca: | 1h |
| objem koša: | 35l |
| otáčky: | 3900/min |
| výška sekania: | 25-65mm |
| záber kosenia: | 33cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.