Kosačka strunová, príkon 550W, priemer sekania 30cm
Kód: 416125Podrobný popis
Určená na udržiavanie maloplošného záhradného trávnika, na úpravu okrajov a vyžínanie trávy v ťažko prístupných miestach, napr. pri obrubníkoch, okolo stromov a kríkov a pod., ktoré nie je možné pokosiť pojazdnou kosačkou.- nastavenie uhla hlavy sekačky umožňuje sekanie aj pri okrajoch trávnikov pozdĺž chodníkov, príjazdových ciest a pod.
- háčik pre odľahčenie ťahu zásuvky predlžovacieho kábla zabraňuje rozpojovanie prívodného kábla kosačky pri práci
- polohovateľné madlo
- záber kosenia 30cm
- teleskopická rukoväť umožňuje prispôsobiť výšku kosačky o 20cm pre príjemnejšiu prácu
- distančné koliesko uľahčuje sekanie pozdĺž plotov, stien alebo stromov a šetrí sekaciu strunu pred obrusovaním
Na stiahnutie
Návod 416125
Dokumentácia 416125
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Dodatočné parametre
| Kategória: | Elektrické náradie |
|---|---|
| EAN: | 8595126915588 |
| ⌀ struny: | 1,6mm |
| hmotnosť: | 2,2kg |
| napätie/frekvencia: | 230V/50Hz |
| nastaviteľný uhol hlavy kosačky: | ano |
| otáčky: | 10000/min |
| príkon: | 550W |
| záber sekania strunou: | 30cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.