Kosačka strunová Share20V, 1x 2Ah, šírka kosenia 30cm
Kód: 8891900Podrobný popis
Strunová akumulátorová kosačka je ideálna na pravidelnú údržbu záhradného trávnika, precízne zarovnanie okrajov a kosenie v ťažko dostupných miestach, napr. pri obrubníkoch, pod lavičkami či okolo stromov a kríkov. Na kosačke je možné nastaviť uhol žacej hlavy a tiež ju otočiť o 90° kolmo k zemi, čo uľahčuje kosenie pri okrajoch trávnikov, pozdĺž chodníkov, príjazdových ciest a pod. Teleskopická rukoväť sa dá predĺžiť až o 23 cm, aby sa kosačka prispôsobila používateľom rôznych výšok a umožnila pohodlnú prácu. Strunu môžete predĺžiť dvoma spôsobmi – manuálne stlačením tlačidla na žacej hlave alebo jednoducho poklepom o zem počas práce. Ochranný kryt so zabudovaným nožom navyše automaticky oreže strunu na optimálnu dĺžku. Kosenie pozdĺž plotov, múrov či stromov uľahčuje praktický sklopiteľný dištančný oblúk, ktorý zároveň chráni sekaciu strunu pred nadmerným opotrebením. Napájanie z batérie eliminuje starosti s napájacím káblom, kosačka je tak ľahšia, tichšia a manipulácia s ňou je podstatne pohodlnejšia. Pogumovaná rukoväť zabraňuje vyšmyknutiu, tlmí vibrácie a zvyšuje komfort pri držaní.- záber kosenia 30cm
- sklopiteľný dištančný oblúk
- nastavenie uhlu sklonu žacej hlavy
- teleskopické predĺženie až o 23cm
- pogumovaná rukoväť
Na stiahnutie
Návod 8891900
Dokumentácia 8891900
Normy a vlastnosti
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Li-ion batéria
1 akumulátor
čas nabitia akumulátora: 1 hod.
napätie akumulátora: 20V
Dodatočné parametre
| Kategória: | Share20V |
|---|---|
| EAN: | 8595703610745 |
| ⌀ struny: | 1,6mm |
| akumulátor: | SHARE20V Li-ion |
| celková dĺžka: | 98-124cm |
| hmotnosť s aku: | 2,8kg |
| kapacita akumulátora: | 2Ah |
| nabíjanie batérie cca: | 1h |
| otáčky: | 8000/min |
| sklopiteľná hlava: | áno, 4 polohy, otočenie o 90° |
| teleskopická rukoväť: | predĺženie o 0-23cm |
| záber sekania strunou: | 30cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.