Laser líniový, krížový samonivelačný, zelený, 1D1V(1H360+1V)
Kód: 8823307Podrobný popis
- vďaka vysoko kvalitnej závesnej mechanike sa lúč lasera behom krátkej chvíle samočinne nastaví do presnej polohy
- dobre viditeľný zelený laserový lúč s pulzným módom (pre detekciu laserovými prijímačmi - receiver) dovoľuje prístroj použiť aj vo vonkajších priestoroch, prístroj disponuje krytím IP54
- súčasťou balenia sú aj 4ks AA batérií
Na stiahnutie
Návod 8823307
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
zelený lúč laseru
presnosť ±0,3mm/m
dosah lúča laseru
rozsah línie laseru
rozsah línie laseru
pulzný mód laseru
závit pre uchytenie na statív
kufor
počet a typ batérie: 4xAAA
počet a typ batérie: 4xAA
stupeň ochrany krytom: IP54
taška
zelený lúč laseru
presnosť ±0,3mm/m
dosah lúča laseru
rozsah línie laseru
rozsah línie laseru
pulzný mód laseru
závit pre uchytenie na statív
kufor
počet a typ batérie: 4xAAA
počet a typ batérie: 4xAA
stupeň ochrany krytom: IP54
taška
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126990288 |
| doplňujúci parameter: | výkon laserového lúča*<1mW~farba lúča zelená~plošné zobrazenie H lúča 360°~plošné zobrazenie V lúča 130°~doba samonivelácie <3s~ |
| napájanie: | 4x1,5V AA |
| odporúčaná max. vzdialenosť merania: | 30m, určené pre vnútorné a vonkajšie priestory |
| presnosť: | ±0,3mm/m |
| príslušenstvo: | nylonové puzdro, 4x1,5V AA |
| pulzný mód: | áno |
| typ: | 1H360° x 1V |
| závit pre uchytenie na statív: | 1/4" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.