Laser líniový, krížový samonivelačný, zelený, 1H-1V
Kód: 8823306Podrobný popis
- zelený lúč pre výrazne zvýšenú viditeľnosť
- zelený terčík na zlepšenie viditeľnosti laserovej línie a zvýšenie dosahu zamerania
- zablokovanie samonivelácie pre možnosť projekcie laserovej línie do potrebného uhla sklonu
- pulzný mód pre použitie s prijímačom 8823390
Na stiahnutie
Návod 8823306
Pre 3D Vizuál produktu Klikni SEM
Normy a vlastnosti
zelený lúč laseru
presnosť ±0,3mm/m
dosah lúča laseru
rozsah línie laseru
rozsah línie laseru
pulzný mód laseru
závit pre uchytenie na statív
obsahuje plastové uchytenie
kufor
počet a typ batérie: 2xAA
lúče: 1 horizontálny, 1 vertikálny
stupeň ochrany krytom: IP54
taška
zelený lúč laseru
presnosť ±0,3mm/m
dosah lúča laseru
rozsah línie laseru
rozsah línie laseru
pulzný mód laseru
závit pre uchytenie na statív
obsahuje plastové uchytenie
kufor
počet a typ batérie: 2xAA
lúče: 1 horizontálny, 1 vertikálny
stupeň ochrany krytom: IP54
taška
Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové meradlá |
|---|---|
| EAN: | 8595126984140 |
| napájanie: | 2x1,5V AA |
| odporúčaná max. vzdialenosť merania: | 25m, určené pre vnútorné aj vonkajšie priestory |
| presnosť: | +-0,3mm/m |
| pulzný mód: | áno |
| typ: | 1H 1V |
| závit pre uchytenie na statív: | 1/4" |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.